Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 24-25.08.2012 - CN perechi mixte - calificari - Mamaia 1. Sesiunea 1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Jacqueline Pavel - Ionut Popa 60.55 -
2 Geta Mihai - Radu Mihai 60.29
3 Petrova - Stefan Georgiev 60.27
4 Carmen Neculce - Eugen Muscalu 59.36
5 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 58.98
6 Alexandra Guja - Constantin Cucu 58.56
7 Marina Marculetiu - Victor Marculetiu 56.65
8 Aleksandra Djordjevic - Zoran Kocic 56.48
9 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 56.13
10 Vesna Danilovic - Nebojsa Bogdanovic 56.01
11 Cornelia Ciobanu - Constantin Dobroiu 55.90
12 Manuela Fica - Horia Georgescu 55.55
13 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 55.12
14 Elena Grabovschi - Niculae Oncescu 54.50
15 Silvia-Diana Sirghi - Florin Andrei 54.40
16 Lucia Tudor - Paul Tudor 53.98
17 Ruxandra Corfus - Dragos Grigorescu 53.63
18 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 53.09
19 Aneta Popescu - Walter Weber 52.78
20 Veronica Cristea - Gabriel Dinescu 52.05
21 Alina Ghitescu - Stefan Iancu 51.45
22 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 50.92
23 Luminita Anghelea - Nicolae Anghelea 50.85
24 Monica Morariu - Dan Busuioc 50.60
25 Carmen Cristina Ungureanu - Dan Ungureanu 50.42
26 Valentina Renta - Rasvan Chiriac 50.16
27 Cristina David - Teodora David 49.92
28 Ana-Maria Poenaru - Bogdan Iacob 49.24
29 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 48.91
30 Ioana Pagu - Marius Moraru 48.81
31 Ioana Nicolau - Constantin Costa-Foru 48.67
32 Nicoleta Mihaela Iordanescu - Catalin Lazar 48.51
33 Melania Cristea - Claudiu Ionut Dima 48.15
34 Lia Galic - Nicolae Chirica 47.89
35 Guja RODICA - Corneliu Feroiu 47.03
36 Lavinia Oprisan - Florin Safta 47.02
37 Mihaela Borborici - Dinu Borborici 46.73
38 Camelia Ursu - Laurentiu Visan 45.44
39 Monica-Paula Onea - Sorin-Valentin Lepadat 45.19
40 Melania Petrescu - Iancu Bacalu 45.13
41 Aniela Popa - Ovidiu Butucaru 44.12
42 Romana Tanase - Aurel Donose 43.99
43 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 43.94
44 Radica Davidovic - Nestor Gabrovsek 43.71
45 Cristian Popescu - Liliana-Daniela Popescu 43.18
46 Iulia Cautinuc - Adrian Tecusanu 42.75
47 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 39.73
48 Elena Didea - Alexandru Horatiu Didea 39.64
49 Ioana Gheorghe - Valeriu Gheorghe 39.14
50 Mihaela Iancu - Razvan Constantinescu 37.87
51 Carina Negreanu - JAMES LAWRENCE 35.22

Advertisement
Calendar competitional
Februarie 2020
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Ultimele evenimente
09-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 1
16-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 2
23-02-2020
CN echipe divizia A retur
07-03-2020
Memorial Badulescu

© 2006 Federatia Romana de Bridge