Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 24-25.08.2012 - CN perechi mixte - calificari - Mamaia 2. Sesiunea 2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 64.45 -
2 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 62.62
3 Geta Mihai - Radu Mihai 61.97
4 Cornelia Ciobanu - Constantin Dobroiu 60.24
5 Monica Morariu - Dan Busuioc 59.03
6 Petrova - Stefan Georgiev 58.67
7 Carmen Neculce - Eugen Muscalu 57.89
8 Monica-Paula Onea - Sorin-Valentin Lepadat 57.66
9 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 55.82
10 Iulia Cautinuc - Adrian Tecusanu 55.61
11 Elena Didea - Alexandru Horatiu Didea 55.00
12 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 54.47
13 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 54.34
14 Cristian Popescu - Liliana-Daniela Popescu 54.06
15 Alina Ghitescu - Stefan Iancu 53.83
16 Radica Davidovic - Nestor Gabrovsek 53.57
17 Melania Petrescu - Iancu Bacalu 52.98
18 Lia Galic - Nicolae Chirica 52.94
19 Nicoleta Mihaela Iordanescu - Catalin Lazar 52.23
20 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 51.97
21 Jacqueline Pavel - Ionut Popa 51.84
22 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 51.33
23 Ioana Pagu - Marius Moraru 51.14
24 Marina Marculetiu - Victor Marculetiu 50.67
25 Carmen Cristina Ungureanu - Dan Ungureanu 50.41
26 Romana Tanase - Aurel Donose 50.37
27 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 50.36
28 Lavinia Oprisan - Florin Safta 50.01
29 Aneta Popescu - Walter Weber 49.21
30 Camelia Ursu - Laurentiu Visan 47.58
31 Ruxandra Corfus - Dragos Grigorescu 47.40
32 Luminita Anghelea - Nicolae Anghelea 47.13
33 Elena Grabovschi - Niculae Oncescu 46.36
34 Lucia Tudor - Paul Tudor 46.03
35 Aleksandra Djordjevic - Zoran Kocic 45.71
36 Melania Cristea - Claudiu Ionut Dima 45.70
37 Veronica Cristea - Gabriel Dinescu 45.44
38 Cristina David - Teodora David 45.17
39 Mihaela Iancu - Razvan Constantinescu 45.12
40 Ioana Gheorghe - Valeriu Gheorghe 44.00
41 Vesna Danilovic - Nebojsa Bogdanovic 43.79
42 Carina Negreanu - JAMES LAWRENCE 43.76
43 Valentina Renta - Rasvan Chiriac 42.94
44 Ana-Maria Poenaru - Bogdan Iacob 42.69
45 Silvia-Diana Sirghi - Florin Andrei 42.38
46 Guja RODICA - Corneliu Feroiu 42.25
47 Ioana Nicolau - Constantin Costa-Foru 42.00
48 Mihaela Borborici - Dinu Borborici 41.67
49 Alexandra Guja - Constantin Cucu 41.63
50 Manuela Fica - Horia Georgescu 41.28
51 Aniela Popa - Ovidiu Butucaru 36.90

Advertisement
Calendar competitional
Februarie 2020
L M M J V S D
27282930311 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Ultimele evenimente
02-02-2020
CN Butler
09-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 1
16-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 2
22-02-2020
CN echipe divizia A retur
07-03-2020
Memorial Badulescu

© 2006 Federatia Romana de Bridge