Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 24-25.08.2012 - CN perechi mixte - calificari - Mamaia 3. Clasament final

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 61.71 -
2 Geta Mihai - Radu Mihai 61.13
3 Petrova - Stefan Georgiev 59.46
4 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 59.37
5 Carmen Neculce - Eugen Muscalu 58.62
6 Cornelia Ciobanu - Constantin Dobroiu 58.07
7 Jacqueline Pavel - Ionut Popa 56.19
8 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 55.67
9 Monica Morariu - Dan Busuioc 54.81
10 Marina Marculetiu - Victor Marculetiu 53.66
11 Alina Ghitescu - Stefan Iancu 53.00
12 Monica-Paula Onea - Sorin-Valentin Lepadat 52.05
13 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 51.72
14 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 51.44
15 Aneta Popescu - Walter Weber 51.30
16 Aleksandra Djordjevic - Zoran Kocic 51.09
17 Ruxandra Corfus - Dragos Grigorescu 50.52
18 Elena Grabovschi - Niculae Oncescu 50.43
19 Lia Galic - Nicolae Chirica 50.42
20 Carmen Cristina Ungureanu - Dan Ungureanu 50.41
21 Nicoleta Mihaela Iordanescu - Catalin Lazar 50.37
22 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 50.12
23 Alexandra Guja - Constantin Cucu 50.09
24 Lucia Tudor - Paul Tudor 50.01
25 Ioana Pagu - Marius Moraru 49.98
26 Vesna Danilovic - Nebojsa Bogdanovic 49.90
27 Melania Petrescu - Iancu Bacalu 49.67
28 Luminita Anghelea - Nicolae Anghelea 49.37
29 Cristian Popescu - Liliana-Daniela Popescu 49.32
30 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 49.20
31 Iulia Cautinuc - Adrian Tecusanu 49.18
32 Lavinia Oprisan - Florin Safta 49.06
33 Veronica Cristea - Gabriel Dinescu 48.74
34 Radica Davidovic - Nestor Gabrovsek 48.64
35 Manuela Fica - Horia Georgescu 48.41
36 Silvia-Diana Sirghi - Florin Andrei 48.39
37 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 47.88
38 Cristina David - Teodora David 47.55
39 Melania Cristea - Claudiu Ionut Dima 47.42
40 Elena Didea - Alexandru Horatiu Didea 47.32
41 Romana Tanase - Aurel Donose 47.18
42 Valentina Renta - Rasvan Chiriac 46.55
43 Camelia Ursu - Laurentiu Visan 46.51
44 Ana-Maria Poenaru - Bogdan Iacob 45.96
45 Ioana Nicolau - Constantin Costa-Foru 45.34
46 Guja RODICA - Corneliu Feroiu 44.64
47 Mihaela Borborici - Dinu Borborici 44.20
48 Ioana Gheorghe - Valeriu Gheorghe 41.57
49 Mihaela Iancu - Razvan Constantinescu 41.50
50 Aniela Popa - Ovidiu Butucaru 41.17
51 Carina Negreanu - JAMES LAWRENCE 39.49

Calendar competitional
Septembrie 2020
L M M J V S D
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Ultimele evenimente
26-09-2020
CN echipe divizia C zona 4
26-09-2020
CN echipe divizia C zona 3
26-09-2020
CN echipe divizia C zona 2
26-09-2020
CN echipe divizia C zona 1
28-09-2020
Campionatul Romaniei de echipe online

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge