Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 16-17.05.2015 - Cupa Locomotiva Nicky Diaconescu - Bucuresti 0. Sesiunea-1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Dan Urseanu - Daniel Savin 68.30 -
2 Gheorghe Pavelescu - Silviu Iovescu 61.42
3 Codrin Marcu - Florin Dumitrascu 61.17
4 Bogdan Marina - Radu George Popescu 60.66
5 Marius-Octavian Georgescu - Dragos Lesan 60.49
6 Florin Rometi - Radu Gradinariu 59.07
7 Radu Iordachescu - Dorel Vasiliu 58.86
8 Alexandru Mugioiu - Dan-Ion Fota 57.53
9 Anton Negoescu - Razvan Gheorghe 57.45
10 Dan Steflea - Sorin Constantinescu 57.03
11 Ilie Grusea - Alexandru Braia 56.37
12 Catalin Mataoanu - Teodor Guta 56.18
13 Gheorghe Serpoi - Cornel Teodorescu 55.95
14 Geta Mihai - Radu Mihai 55.79
15 Catalin Popescu - Laurentiu Ciuhu 55.78
16 Ioan Szakacs - Niculae Oncescu 54.73
17 Victor Marculetiu - Stefan Horobet 53.96
18 Florin Filip - Ionut Popa 53.68
19 Daniela Mincu - Mihai Mincu 53.45
20 Florin Safta - Radu Nistor 53.29
21 Ioana Nicolau - Constantin Costa-Foru 53.16
22 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 52.99
23 Dardu-Daniel Mihai - Adrian Alexandru Costin 52.54
24 Nicolae Vartanovici - Gabriel Neamtu 51.97
25 Constantin Dobroiu - Vladimir Stanescu 51.27
26 Dan-Catalin Enescu - Corneliu Ilie 50.99
27 Adrian Filimon - Danut Arama 50.81
28 Adrian Potcovaru - Laurentiu Potcovaru 50.41
29 Emil Dogaru - Dan Popa 50.30
30 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 50.16
31 Camelia Ursu - Adriana-Simona Dutu 50.00
32 Bogdan Ionescu - Robert Kristo 49.87
33 Paul-Cristian Popescu - Mihai Margulescu 49.62
34 Svilen Stoychev - Neli Radeva 49.36
35 Cornelia Matei - Adrian Matei 49.06
36 Alexandra Georgievits - Kyriakos Stefanopoulos 49.00
37 Adrian-Alexandru Petculescu - Cristinel Ursu 48.98
38 Catalin-Bujor Bontas - Corneliu Navrot 48.75
39 Dan Campian - Marius Moraru 48.35
40 Marina Marculetiu - Ion Dumitrescu 47.91
41 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 47.49
42 Elena Versin - Bogdan Stanculescu 47.12
43 Dan Valimarescu - Sergiu-Nicolae Romascu 47.05
44 Daniel Bujenita - Mihai Lucian Parvulescu 46.96
45 Sarmiza Dobrescu - Dan Catone 46.48
46 Sorin Staicu - Dinu Angelescu 46.46
47 Mircea Petrescu - Daniel Dima 45.94
48 Constantin Cucu - Marian-Daniel Bucur 45.68
49 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 45.68
50 Cristina Livia Iancu - Alexandra Guja 45.65
51 Constantin Mindruta - Iancu Bacalu 45.28
52 Ovidiu Cernat - Alexandru Feber 45.10
53 Adrian Ovidiu Conea - Cristian Moraru 43.60
54 Aura Zaharia - Alexandru Zaharia 43.58
55 Viorel Micescu - Zoltan Gergely 43.22
56 Vlad-Nicolae Racoviceanu - Mihai-Radu Cucuiu 42.30
57 Dan Vladimir Ignatescu - Constantin Merlusca 42.01
58 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 37.84
59 Ion Ostafe - Adrian Soucaliuc 37.48
60 Alexandru Balasa - Raluca Murea 35.19
61 Mihaita Popescu - Vlad Grigorean 32.29
62 Gheorghe Mircescu - Andrei Diaconescu 31.40

Advertisement
Calendar competitional
Aprilie 2020
L M M J V S D
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Ultimele evenimente
Nu exista evenimente curente

© 2006 Federatia Romana de Bridge