Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 16-17.05.2015 - Cupa Locomotiva Nicky Diaconescu - Bucuresti 1. Sesiunea-2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Dan Campian - Marius Moraru 68.33 -
2 Catalin Popescu - Laurentiu Ciuhu 67.71
3 Dan Urseanu - Daniel Savin 61.65
4 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 60.06
5 Codrin Marcu - Florin Dumitrascu 59.47
6 Dan Valimarescu - Sergiu-Nicolae Romascu 58.81
7 Svilen Stoychev - Neli Radeva 58.31
8 Ioana Nicolau - Constantin Costa-Foru 57.87
9 Geta Mihai - Radu Mihai 56.66
10 Florin Filip - Ionut Popa 56.39
11 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 56.28
12 Alexandra Georgievits - Kyriakos Stefanopoulos 55.63
13 Florin Rometi - Radu Gradinariu 55.43
14 Constantin Cucu - Marian-Daniel Bucur 55.04
15 Ioan Szakacs - Niculae Oncescu 54.83
16 Victor Marculetiu - Stefan Horobet 54.60
17 Viorel Micescu - Zoltan Gergely 54.36
18 Gheorghe Pavelescu - Silviu Iovescu 54.21
19 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 54.17
20 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 53.74
21 Radu Iordachescu - Dorel Vasiliu 53.72
22 Paul-Cristian Popescu - Mihai Margulescu 53.68
23 Marina Marculetiu - Ion Dumitrescu 53.58
24 Mircea Petrescu - Daniel Dima 53.54
25 Dan Vladimir Ignatescu - Constantin Merlusca 52.86
26 Adrian Filimon - Danut Arama 52.12
27 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 52.12
28 Bogdan Marina - Radu George Popescu 51.24
29 Florin Safta - Radu Nistor 51.09
30 Alexandru Mugioiu - Dan-Ion Fota 51.01
31 Vlad-Nicolae Racoviceanu - Mihai-Radu Cucuiu 50.31
32 Anton Negoescu - Razvan Gheorghe 49.96
33 Nicolae Vartanovici - Gabriel Neamtu 49.66
34 Catalin Mataoanu - Teodor Guta 48.85
35 Gheorghe Serpoi - Cornel Teodorescu 48.84
36 Constantin Mindruta - Iancu Bacalu 48.78
37 Ion Ostafe - Adrian Soucaliuc 48.67
38 Mihaita Popescu - Vlad Grigorean 48.60
39 Cristina Livia Iancu - Alexandra Guja 48.48
40 Constantin Dobroiu - Vladimir Stanescu 48.33
41 Ovidiu Cernat - Alexandru Feber 48.16
42 Cornelia Matei - Adrian Matei 48.01
43 Dan Steflea - Sorin Constantinescu 47.93
44 Marius-Octavian Georgescu - Dragos Lesan 47.78
45 Adrian Potcovaru - Laurentiu Potcovaru 47.34
46 Adrian Ovidiu Conea - Cristian Moraru 46.18
47 Emil Dogaru - Dan Popa 45.54
48 Daniela Mincu - Mihai Mincu 45.51
49 Gheorghe Mircescu - Andrei Diaconescu 45.38
50 Camelia Ursu - Adriana-Simona Dutu 45.13
51 Sorin Staicu - Dinu Angelescu 44.66
52 Dardu-Daniel Mihai - Adrian Alexandru Costin 43.71
53 Daniel Bujenita - Mihai Lucian Parvulescu 43.31
54 Aura Zaharia - Alexandru Zaharia 41.04
55 Bogdan Ionescu - Robert Kristo 40.93
56 Adrian-Alexandru Petculescu - Cristinel Ursu 39.44
57 Ilie Grusea - Alexandru Braia 37.37
58 Alexandru Balasa - Raluca Murea 37.21
59 Dan-Catalin Enescu - Corneliu Ilie 36.52
60 Catalin-Bujor Bontas - Corneliu Navrot 35.20
61 Sarmiza Dobrescu - Dan Catone 32.44
62 Elena Versin - Bogdan Stanculescu 31.96

Advertisement
Calendar competitional
Aprilie 2020
L M M J V S D
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Ultimele evenimente
Nu exista evenimente curente

© 2006 Federatia Romana de Bridge