Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Rezultate competitii
Competitii 17-19.11.2017 - Festivalul International Brasov - editia a XXXIX-a - Brasov 2. Calificari sesiunea 2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Marius Agica - Florin Safta 70.79 -
2 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 63.49
3 Zoltan Magyari - Istvan Vidami 59.62
4 Mihai Uta - Dan Valimarescu 58.71
5 Sorin Copadineanu - Florin Dobrin 58.16
6 Mihai Chebeleu - Liviu Ojoga 57.74
7 Constantin Dobroiu - Dan Dobrota 57.62
8 Ivan Ivanov - Dragomir Marinov 56.09
9 Mihai Lucian Parvulescu - Dan Zara 55.73
10 Razvan Constantinescu - Adrian Zavloschi 55.60
11 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 55.33
12 Adrian Filimon - Stefan Iancu 55.06
13 Ionut Coldea - Alexandru Horatiu Didea 55.03
14 Laszlo Szabo - Marius Filipascu 54.40
15 Ciprian Ungureanu - Sebastian Comsa 54.35
16 Agnes Bene - Karoly Bene 54.33
17 Iancu Bacalu - Corneliu Feroiu 53.93
18 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 53.32
19 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 53.20
20 Mihai Mincu - Sandor Balint 53.14
21 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 53.11
22 Ileana Sigartau - Valeriu Sigartau 52.89
23 Cristian Constantin - Vlad Grigorean 52.76
24 Adam Grieger - Tudor Voinescu 52.57
25 Adrian Silvasanu - Daniel Gheorghe 51.93
26 Dan Moraru - Marius Moraru 51.91
27 Zoltan Kovacs - Imre Gyorkos 51.48
28 Daniel Savin - Catalin Popescu 51.06
29 Cristian Fulga - Nicolae Vartanovici 50.74
30 Olivier Neve - Patrick Bocken 50.27
31 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 50.21
32 Marian Radulescu - Laurentiu Dimcica 49.92
33 Cristina David - Tudorel David 49.06
34 Bogdan Vulcan - Cornel Teodorescu 49.05
35 Alexandru Mugioiu - Silviu Gheorghe 48.50
36 Dumitru Toma - Csaba Babos 48.37
37 Daniel Ghiran - Mihai Moraru 48.36
38 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 47.93
39 Mihaela Borborici - Dinu Borborici 47.70
40 Gheorghe Hecht - Emil Leiter 47.30
41 Robert Kristo - Florin Dumitrascu 47.01
42 Cristina Livia Iancu - Alexandra Guja 46.88
43 Dragos Lipici - Florin Avrigeanu 46.86
44 Liviu Stern - Lior Urman 46.59
45 Laurentiu Potcovaru - Adrian Potcovaru 46.16
46 Eugen Constantin - Adrian Tecusanu 45.93
47 Mihail Baykushev - Jivko Velikov 45.72
48 Razvan Spiridonescu - Daniel Bujenita 45.09
49 Akos Ordog - Marius Fediuc 44.27
50 Corina Caracas - Corina Lupulet 44.19
51 Roxana Liliana Fediuc - Marius Dambean 43.33
52 Constantin Grozea - Gheorghe Goada 42.87
53 Constantin Merlusca - Radu George Popescu 42.82
54 Milena Ruscheva - Valentin Ivanov 42.38
55 Constantin Mindruta - Valeriu Niculescu 41.72
56 Draganka Georgieva - Stefan Georgiev 40.06
57 Mihai Adrian Grigoriu - Andrei Piroi 39.93
58 Hunor Szasz - Robert Ordog 38.88
59 Gheorghe Curca - Dragos Grigorescu 34.64
60 Calin Damboianu - Dumitru Marian Popescu 33.95

Advertisement
Calendar competitional
Aprilie 2020
L M M J V S D
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Ultimele evenimente
Nu exista evenimente curente

© 2006 Federatia Romana de Bridge