Home
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


2008 - Donele jucate la Balcaniada de la Brasov PDF Listare E-mail

Meciul 1

Meciul 2

Meciul 3

Meciul 4

Meciul 5

Meciul 6

Meciul 7

Selectie pentru C.M. de la Beijing - China PDF Listare E-mail

S-a incheiat selectia pentru echipa nationala de tineret organizata de Federatia Romana de Bridge in perspectiva participarii la Campionatul Mondial din China, din perioada 03-18 octombrie 2008.

Selectia a constat in trei etape de cate 4 sesiuni de Butler, ultima etapa desfasurandu-se in zilele de 31 mai si 02 iunie 2008, la sala Locomotiva din Bucuresti. 

Rezultatele au fost urmatoarele:

SELECTIE ETAPA - III -

     DUPA ETAPA 2TUR 9TUR 10TUR 11TUR 12LA ZI
LOCNUMEIMPVPIMPVPIMPVPIMPVPIMPVPIMPVP
1VULCANNISTOR  1441142161195014537135481462951687
2DORASMANDRUTA  236119721124-1410214122-18972391642
3STAFIESAFTA  1231123-3782311512123511441521587
4DONISAHUMA  1151138-1898281258117-171011161579
5SEREAANGHELUS  171114210119-18101-199881121521572
6BALINTLAZAR  771108-410922126-249527129981567
7DADAYAGICA B  198116814119-2194-2987-12971501565
8IANCUAGICA M  -9103031129151204212818117971524
9CONSTANTINFILIMON  -9105211120711717123-3095-41507
10POSEAPARVULESCU  -51101328130-4466-10105-7102-841416
11DOBRESCUUNGUREANU  -169959-457724129-2110-7105-1991380
12MARINIUCCHIRU  -70988-2794-5280-4677-6175-2561314

Primele trei axe din clasamentul final vor forma echipa care va reprezenta Romania la Campionatele Mondiale de la Beijing.

Sa le uram succes!

Proces verbal al sedintei Biroului federal din data de 06.03.2019 PDF Listare E-mail
Proces verbal al sedintei Biroului federal din data de 06.03.2019
European Universities Mind Sport Championship PDF Listare E-mail

In perioada 24-28 iulie 2019, EUSA, in colaborare cu EBL, a organizat in Ungaria, la Budapesta, a 6-a editie a European Universities Mind Sport Championship. Rezultatele finale au fost urmatoarele:

1. Kozminski University (Igor Losiewicz, Arkadiusz Majcher, Piotr Marcinowski, Lukasz Witkowski – POL)
2. Charles University (Michael Botur, Erik Klems, Lucie Kohutova, Lukas Kolek, Martin Melcak, Jakub Vojtik – CZE)
3. Wroclaw University (Alicja Mysliwiec, Jakub Patreuha, Arkadiusz Poziemski, Ryszard Rosikiewicz – POL)

 

 

Proces verbal al sedintei Biroului federal din data de 05.12.2018 PDF Listare E-mail
Proces verbal al sedintei Biroului federal din data de 05.12.2018
<< Start < Back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > Last >>

Rezultate 37 - 45 din 613
Advertisement
Calendar competitional
Noiembrie 2019
L M M J V S D
282930311 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Ultimele evenimente
03-11-2019
CN individual faza finala
10-11-2019
CN perechi mixte finala
22-11-2019
Festival International Brasov - editia a 41-a
29-11-2019
CN echipe divizia A tur

© 2006 Federatia Romana de Bridge