Home
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Pagini cluburi
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?
Nu aveti un cont? Creeaza cont nou


Regulament de selectie pentru echipele nationale PDF Listare E-mail

Regulament de selectie pentru echipele nationale

Cititi in continuare...
Asociatia Sportiva Bridge Club Apullum PDF Listare E-mail

Presedinte: Monica Garneata
e-mail:
Adresa: Str. T. Vladimirescu nr. 62, Alba Iulia, jud. Alba
Telefon: 0740 078 331
Pagina web: http://www.bridge-apullum.ro

Numar membri: 47, toti cu viza de joc pe trim. 1-3 - 2018 achitata

 

Cititi in continuare...
Asociatia Clubul de Bridge Deva PDF Listare E-mail

Persoana de contact: Dragos Barbu   

e-mail:  

Adresa: Str. Horea nr. 5, ap. 2, cod 330026, Deva, Jud. Hunedoara                                                                                                             
Telefon:
0740 108968
Numar membri: 9, 4 restantieri la plata vizei de joc pe trim. 1-3 - 2018

Cititi in continuare...
Selectie pentru C.M. de la Beijing - China PDF Listare E-mail

S-a incheiat selectia pentru echipa nationala de tineret organizata de Federatia Romana de Bridge in perspectiva participarii la Campionatul Mondial din China, din perioada 03-18 octombrie 2008.

Selectia a constat in trei etape de cate 4 sesiuni de Butler, ultima etapa desfasurandu-se in zilele de 31 mai si 02 iunie 2008, la sala Locomotiva din Bucuresti. 

Rezultatele au fost urmatoarele:

SELECTIE ETAPA - III -

     DUPA ETAPA 2TUR 9TUR 10TUR 11TUR 12LA ZI
LOCNUMEIMPVPIMPVPIMPVPIMPVPIMPVPIMPVP
1VULCANNISTOR  1441142161195014537135481462951687
2DORASMANDRUTA  236119721124-1410214122-18972391642
3STAFIESAFTA  1231123-3782311512123511441521587
4DONISAHUMA  1151138-1898281258117-171011161579
5SEREAANGHELUS  171114210119-18101-199881121521572
6BALINTLAZAR  771108-410922126-249527129981567
7DADAYAGICA B  198116814119-2194-2987-12971501565
8IANCUAGICA M  -9103031129151204212818117971524
9CONSTANTINFILIMON  -9105211120711717123-3095-41507
10POSEAPARVULESCU  -51101328130-4466-10105-7102-841416
11DOBRESCUUNGUREANU  -169959-457724129-2110-7105-1991380
12MARINIUCCHIRU  -70988-2794-5280-4677-6175-2561314

Primele trei axe din clasamentul final vor forma echipa care va reprezenta Romania la Campionatele Mondiale de la Beijing.

Sa le uram succes!

<< Start < Back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > Last >>

Rezultate 10 - 18 din 627
Advertisement
Calendar competitional
Ianuarie 2020
L M M J V S D
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ultimele evenimente
19-01-2020
Turneu Maraton
31-01-2020
CN Butler
07-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 1
14-02-2020
Selectie echipa nationala open etapa 2

© 2006 Federatia Romana de Bridge